Kurumsal-03
Biz Kimiz ve Ne Yaparız?
YURDAGÜL BOYA ve YAPI İZOLASYON

Merkez: 1980 Yılında kurulan şirketimiz 40 yıldır gelişme ve büyüme gösteren; Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Afyon, Uşak illeri ve ilçelerinde 40 farklı fabrika bayiliği ile toptan ürün hizmetleri vermektedir. Şirketimiz 20 araç ve 50 personel ile distribütörlüğünü yapmış olduğu NG Kütahya Seramik, Kütahya Yapı Kimyasalları, Abs Alçı, Floorpan Parke, ECA, ECA-Serel, Casati, Dyo ve Dyo Oto Boyaları , ÇBS, Dünya Dekor , Knauf Insulation, Izocare Isı Yalıtım Sistemleri, Vero Boya, ESVİT ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir. 5000 m² Kapalı ve 10000 m² acık sahası ile Kütahya Afyon karayolu 5.km’de hizmet vermektedir.

NG Kütahya Seramik Showroom:
Şirketimiz 25 seneyi aşkın süredir bayiliğini devam ettirdiği NG Kütahya Seramik ailesi ile 1300 metrekare kapalı Showroom alanında, geniş ürün yelpazesi, yardımcı ürünleri, devasa stoğu ve hizmet kalitesiyle ticaret hayatına devam etmektedir.

Vizyonumuz, faaliyet gösterdiği sektörde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir şirket olmak.

Misyonumuz, ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak

Fotoğraflarla Yurdagül